Średnia wypłata: zł4057 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac ciesielskich Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 5 letnie doświadczenie na stanowisku, umiejętność wykonywania prac ciesielskich, może być osoba ze stopniem niepełnosprawności...
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

KAROL LEŚNIAK INWESTAR - BUDOWNICTWO

Tarnów
21 godzin temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, 5 letnie doświadczenie na stanowisku, umiejętność wykonywania prac ciesielskich, może być osoba ze stopniem...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Tarnów
21 dni temu
Poszukujemy cieśli/zbrojarzy do pracy przy produkcji prefabrykatów. Praca w Belgii. Oczekujemy doświadczenia w pracach ciesielskich lub zbrojarskich własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej zatrudnienia Oferujemy: możliwość zakwaterowania...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca fizyczna
System 2/1
Tarnów
2 dni temu