W związku z dynamicznym rozwojem firmy Usługi ogólnobudowlane Baliccy Sp. z o.o. poszukujemy osób do pracy na stanowisku CIEŚLA/MURARZ. Wymagane doświadczenie oraz umiejętność czytania dokumentacji projektowej. Gwarantujemy pracę w zgranym zespole. Oferujemy umowę o pracę...
Zasugerowane
Premium
Umowa

Usługi ogólnobudowlane Baliccy Sp. z o.o.

Tczew, Pomorskie

7000 - 10000 zł

Zakres obowiązków: - Wykonywanie prac ciesielskich Kontakt: telefon (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Murarz Zawód: Murarz Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

FVF DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/0331 Obowiązki: - Wykonywanie prac ciesielskich Kontakt: telefon (***) ***-****, e-mail: ****@*****.*** Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy