Numer oferty: StPr/24/0388 Obowiązki: zalewanie betonu,wykonywaniezbrojeń,układanie form Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Miejsce pracy: 97-425 Kociszew...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Kociszew, gm. Zelów, Łódzkie
5 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: zalewanie betonu,wykonywaniezbrojeń,układanie form Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Marek Kłysik

7 dni temu
Firma WDK InwestBud Sp. z o. o. z Lublina - poszukuje pracowników w zawodzie cieśla - montażysta szalunków systemowych - budowa w miejscowości Łask - Wymagania: doświadczenie, motywacja do pracy. Oferujemy: wynagrodzenie 28-30 zł za godz. na rękę, umowa o pracę / pełny...

Wdk InwestBud Sp. z o. o.

Łask, Łódzkie
7 dni temu