6000 - 8000 zł

Zakres obowiązków: obsługa i programowanie maszyn CNC Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC, znajomość obróbki skrawania, w szczególności frezowanie.
CNC
Praca na pełen etat

AERTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kobiór, gm. Kobiór, Śląskie
12 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Inne wymagania: wymagane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC, znajomość obróbki skrawania, w szczególności frezowanie. Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie...
CNC
Umowa o pracę

13 dni temu
 ...Programista CNC Miejsce pracy: Kobiór (pow. pszczyński) Twój zakres obowiązków Programowanie i obsługa maszyn numerycznych (CNC) 3, 4, 5-cio osiowych, Programowanie maszyn przy użyciu Mazatrol Matrix, ISO, Siemens NX CAM Dobór narzędzi i parametrów skrawania...
CNC
Umowa
Ciekawy zawód
Elastyczny czas pracy

AERTECH Sp. z o. o.

27 dni temu