6962 zł

Zakres obowiązków: Prace leśne dot. zrywki drewna maszyną leśną przeznaczoną do zrywki drewna Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Umiejętności dot. pracy na stanowisku: zrywkarz z uprawnieniami typu IIż Umiejętności...
Praca na pełen etat

Usługi Leśne Andżelika Nawrocka

Gądków Wielki, gm. Torzym, Lubuskie
miesiąc temu
Obecnie poszukujemy Pracowników magazynowych na terenie Niemiec. Zatrudnienie bezpośrednio do Pracodawcy Niemieckiego Magazyn Spożywczy / bez Agencji i pośredników/ NETTO BERLIN - Magazynier - Komisjoner w magazynie spożywczym - stawka 16,10euro brutto/ h + dodatki...
Praca na pełen etat
Bezpośredni pracodawca
Bez pośredników
Blisko polskiej granicy
Nemiecka umowa o pracę
Umowa
Nocna zmiana

PRO-TEAM

Torzym, Lubuskie
16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0095 Obowiązki: Prace leśne dot. zrywki drewna maszyną leśną przeznaczoną do zrywki drewna Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Obsługa żurawi samojezdnych oraz przenośnych i przewoźnych ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy