6000 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie konstrukcji dachowych, prace remontowe, roboty ziemne *Prace na terenie Śląska, głównie Bojszowy i Bieruń oraz okolice, w przedziale czasowym od 07:00-17:00 po 8 h dziennie. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

Blacha Rafał PROGRESSBUD

Świerczyniec, gm. Bojszowy, Śląskie
17 dni temu

4242 zł

Wykończenia wnętrz, dekarstwo; Wykonywanie różnego rodzaju prac związanych z remontami mieszkań i dachów; Praca w systemie 1-zminowym: 07:00-15:00
Praca na pełen etat

EXCELLENT TOMASZ STRZEŻYK

Tychy
miesiąc temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Gotowość do nauki i pracy,doświadczenie zawodowe, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, sumienność, dokładność i systematyczność w pracy,...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa o pracę

Tychy