Średnia wypłata: zł5840 /miesięcznie

Więcej statystyk

4242 - 7500 zł

Zakres obowiązków: Krycie dachów, ich konserwacja i napraw, montaż urządzeń służących do odprowadzenia wody z powierzchni dachów, inne towarzyszące prace ogólnobudowlane. Pierwsza umowa - umowa zlecenie. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Umowa zlecenie

Powiatowy Urząd Pracy Zawierciu

Ogrodzieniec, Śląskie
23 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie więźb dachowych, szalunków fundamentowych oraz pokryć dachowych; gięcie obróbek, montaż podbitek (nowe inwestycje, naprawy, konserwacja). Stanowisko mobilne zgodnie ze zleceniami. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

BUD-MAX POL TOBIASZ WOŹNIAK

Złożeniec, gm. Pilica, Śląskie
2 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 7 500 PLN
Umowa

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu