Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Dla kelnerki Mielec, Podkarpackie

1-5 z 5 wyników

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Dla kelnerki, Mielec, Podkarpackie"na pocztę %EMAIL%

Karczma Jorgulaq

Zatrudnimy Kelnerki / Kelnerów oferujemy: *umowę o pracę na pełny etat, *szkolenia branżowe, *szkolenia stanowiskowe, *możliwość rozwoju, *pracę w młodym, zgranym zespole oczekujemy: umiejętności pracy w zespole, *miłej aparycji, *sumienności i zaangażowania...
5 dni temu
Nowa Dęba, Podkarpackie

O sole mio - Gaetano Ambrosio D.O.C.

Od 1 października zatrudnimy kelnera/kelnerkę do pracy w pełnym wymiarze godzin lub na 1/2 etatu. Umowa o pracę na rok po miesięcznym okresie próbnym. Godziny pracy lokalu 11-22 od wtorku do niedzieli (poniedziałek lokal nieczynny). Praca w różnych godzinach. Staramy...
4 dni temu
Mielec, Podkarpackie

P.P.H.U. KORDIAN STACJA RESGAZ TOMASZ NOWAK

2250 zł
Zakres obowiązków: Przyjmowanie zamówień,obsługa klienta oraz dbanie o powierzone stanowisko.Praca w godzinach od 10.00-20.00 Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie
6 dni temu
Widełka, gm. Kolbuszowa, Podkarpackie

RES-SERVICE Bogusław Bober

Numer oferty: StPr/19/2432 Obowiązki: KELNER/KELNERKA Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pozostałe wymagania: MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT B Miejsce pracy: METALOWCÓW 25, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie Rodzaj...
3 dni temu
Dębica, Podkarpackie

2250 zł
Zakres obowiązków: KELNER/KELNERKA Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT B
11 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.