Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.
Niestety, żadnej oferty na zapytanie "dla kierowców kat b, Łódź, Staż, 7 dni" nie znaleziono.
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Dla kierowców kat b, Łódź, 7 dni, Staż"na pocztę %EMAIL%

Wskazówki dotyczące wyszukiwania:

  • Spróbuj wyszukać oferty pracy wg. zapytania dla kierowców kat b, Łódź nie używając filtrów wyszukiwania (znaleziono około 1219 ofert).
  • Upewnij się, że poprawnie wpisałeś zapytanie.
  • Spróbuj wpisać inne zapytanie.
  • Spróbuj użyć bardziej ogólne zapytanie.

Subskrybuj powiadomienia o ofertach pracy i otrzymasz wiadomość jak tylko ogłoszenia wg. twojego zapytania pojawią się w Internecie.

Kierowca międzynarodowy kat. B - Bardzo atrakcyjne warunki !

8000 zł

Anna

Wymagania: prawo jazdy kat. B, dobra orientacja w terenie,  wysoka kultura osobista, dobre umiejętności organizacyjne, posiadanie lub gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej. Oferujemy: bardzo korzystne warunki finansowe (zarobki nawet...
Łódź
23 dni temu
Nowa

kierowca kat. b

2600 zł

P.H.U. ŁACISZ Mateusz Łacisz

Zakres obowiązków: - transport i dystrybucja na terenie Łodzi i okolic Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: kat. B prawo jazdy
Łódź
3 dni temu
Nowa

Kierowca/Dostawca kat. B

5000 zł

Media Expert

Kierowca/Dostawca kat. B Rozwijaj się razem z nami! Potrzebujemy nowych mocy do naszego zespołu – dlatego też szukamy partnera do naszej ekipy. Czego się po Nas spodziewać? Gwarantujemy Ci rozwój zawodowy oraz wsparcie w trakcie wdrożenia Ubezpieczymy Ciebie i Twoją...
Łódź
6 dni temu
Jooble aplikowanie