4242 zł

Zakres obowiązków: transport samochodów osobowych (osoba wskazana) Wykształcenie: podstawowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Białogardzie

Tyczewo, gm. Tychowo, Zachodniopomorskie
miesiąc temu

27,7 zł / stawka godzinowa

 ...załadunek ryb, dozorowanie stawów, czyszczenie kra, prace gospodarcze Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: prawo jazdy kat. B, obowiązkowość, praca w zespole, dyspozycyjność, mile widziani obywatele Ukrainy (komunikatywna znajomość języka polskiego
Praca na pełen etat

Gospodarstwo Rybackie "MIELNO" Sp. z o.o.

Bardzlino, gm. Świeszyno, Zachodniopomorskie
2 dni temu
 ...w dedykowanym programie Wymagania doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z klientami prawo jazdy kat. B doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego mile widziane wykształcenie/wiedza rolnicza Oferujemy...
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Tychowo, Zachodniopomorskie
8 dni temu