Praca Dla kierowcy Bielsk Podlaski, Podlaskie

1-6 z 6 wyników

Zakład PHU SAW Danuta Sawicka  -  Bielsk Podlaski, Podlaskie

2500 zł
Zakres obowiązków Sprzedaż i rozwożenie towaru Inne wymagania Wymagane prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi komputera
20 godzin temu

PANDA-HURT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KO...  -  Ignatki, gm. Juchnowiec Kościelny, Podlaskie

2200 zł
Zakres obowiązków rozwozenie towarów spożywczych- wędlin mięsa do sklepów detalicznych Inne wymagania książeczka zdrowia
16 dni temu

"MILA" EMILIA HRYNIEWICKA  -  Szerenosy, gm. Juchnowiec Kościelny, Podlaskie

Zakres obowiązków kierowca do mprzewozu drewna
11 dni temu

WORTEL Sp. z o.o.  -  Haćki, gm. Bielsk Podlaski, Podlaskie

5344 zł
Zakres obowiązków transport towarów na terenie Polski (chłodnia lub przyczepa plandekowa) Inne wymagania mile widziany kurs na przewóz rzeczy, mile widziana karta kierowcy
8 dni temu

Bus  -  Bielsk Podlaski, Podlaskie

Kierowcę autobusu do obsługi linii regularnej, początek i koniec w Bielsku Podlaskim. Umowa, opłacone pełne składki ZUS, praca wg grafiku. Tel. 604200725
1 dzień temu

2200 zł
Zakres obowiązków praca na magazynie branża spożywcza (mięso- wędliny), przygotowywanie tras dla kierowców Inne wymagania książeczka zdrowia
16 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.