...uznaniowa Indywidualne nagrody za specjalne osiągnięcia Terminowość wypłat wynagrodzeń Grupowe ubezpieczenie na życie dla kierowców, finansowane przez pracodawcę Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę Praca z nowoczesną i zadbaną flotą (...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Codzienne powroty do domu
Praca zmianowa

Silva

gm. Dobroszyce, Dolnośląskie
28 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: PRZEWÓZ SUROWCA DRZEWNEGO KRÓTKIE TRASY KRAJOWE DO 200KM W JEDNĄ STRONĘ Z CODZIENNYM POWROTEM DO DOMU Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, staz pracy - 1 rok, mile widziane uprawnienia na HDS

"SILVA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dobroszyce, Dolnośląskie
9 dni temu

4500 zł

PRZEWÓZ SUROWCA DRZEWNEGO KRÓTKIE TRASY KRAJOWE DO 200KM W JEDNĄ STRONĘ Z CODZIENNYM POWROTEM DO DOMU

“SILVA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

8 dni temu