...Kierowca krajowy kat. C+E Miejsce pracy: Polkowice Twój zakres obowiązków praca na potrzeby własne firmy przy realizacji umów ( m.in. remonty dróg, remonty cząstkowe dróg, akcja zima). Więcej informacji podczas bezpośredniej rozmowy . Zainteresowanych prosimy...
Zasugerowane
Umowa

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BOROWCZYK JOANNA BOROWCZYK

Polkowice, Dolnośląskie
17 dni temu

5300 zł

Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdów zgodnie z prawem o ruchu drogowym oraz posiadanymi kwalifikacjami, nadzór oraz współudział w prawidłowym załadowywaniu i wyładowywaniu przewożonego ładunku, bezpieczny przewóz różnego rodzaju ładunków zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami...
Praca na pełen etat

Polkowicka Dolina Recyklingu sp.z o.o.

15 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Szkolenie kandydatów na kierowców zgodnie z przepisami. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Poszukujemy instruktorów nauki jazdy oraz osoby chcące uzyskać uprawnienia instruktora. Służymy pomocą w uzyskaniu uprawnień.
Zasugerowane

Nauka Jazdy Mordzak Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

10 dni temu