7000 zł

Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, obróka cieplna Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wieliczce

Cholerzyn, gm. Liszki, Małopolskie
17 godzin temu

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Przygotowywanie posiłków - obiadów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe/średnie Umiejętność gotowania Wymagane doświadczenie zawodowe

"BOGUSŁAW" S.C. BOGUSŁAW FILIPEK,ELŻBIETA FILIPEK Urząd Prac...

15 dni temu
 ...Europie, dostarczając rocznie ponad 3,35 miliona świeżo przyrządzonych kubełków. Wszystko zaczęło się ponad 70 lat temu od jednego kucharza, założyciela marki, pułkownika Harlanda Sandersa, który stworzył wkrótce słynny na cały świat przepis, oparty na liście sekretnych...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa o pracę
Umowa
Nocna zmiana
Elastyczny czas pracy

AmRest Sp. z o.o. - KFC

Trzebinia, Małopolskie
13 dni temu