ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Lakiernik lakierowanie w systemie wodorozcieńczalnym obsługa mieszalnika wraz z samodzielnym doborem kolorów Lub pomocnik lakiernika- wymagania ~ kompleksowe wykonywanie prac związanych z przygotowaniem powierzchni do lakierowania pojazdu...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca stała

Carolina Toyota Bielsko

Jaworze, Śląskie
4 dni temu
 ...Lakiernik proszkowy Miejsce pracy: Wiślica (pow. cieszyński) Twój zakres obowiązków przygotowywanie powierzchni elementów do lakierowania obsługa maszyn i urządzeń lakierniczych monitorowanie przebiegu procesu lakierowania kontrola jakości wykonanych elementów...
Zasugerowane
Umowa
Praca zmianowa

MDM NT sp. z o.o.

Wiślica, gm. Skoczów, Śląskie
10 dni temu
Serwis pojazdów ciężarowych zatrudni spawaczy i lakierników oraz osoby zainteresowane do przyuczenia się w tych zawodach. Praca na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie. Drogomyśl k/Chybia. Szczegółowe informacje pod nr tel. (***) ***-**** lub (***) ***-****
Praca na pełen etat
Drogomyśl, gm. Strumień, Śląskie
16 dni temu