4242 zł

Zakres obowiązków: prace porządkowe, prace budowlane, domowe, stolarskie Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy
Praca na pełen etat

EKO DREV KRZYSZTOF PRZYSTUPA UPPO

Wilimy, gm. Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie
8 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży Wykształcenie: pomaturalne/policealne Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min. 3 m-ce
Praca na pełen etat

BOŻENA KUŚMIERCZYK-PRZYSTUPA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA UPPO

5 dni temu
 ...stolarskie Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ Doświadczenie zawodowe min. 6 m-cy Miejsce pracy: 11-300 Wilimy 5, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu

4300 zł

 ...budowlanych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zasadnicze zawodowe w kierunku: stolarz/ budowlaniec lub do wiadczenie zawodowe 6 m-cy na stanowisku pracownik budowlany lub stolarz. Umiejętność obsługi elektronarzędzi
Praca na pełen etat

ZAŁUSKA CONSTRUCT DAMIAN ZAŁUSKA UPPO

Jeziorany, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu