...Mechanik Wydziałowy Miejsce pracy: Charzyno (pow. kołobrzeski) Twój zakres obowiązków Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej poprzez rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, napraw, konserwacji itp. Rozwój kompetencji operatorów Samodzielne...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa

Lisner

Charzyno, gm. Siemyśl, Zachodniopomorskie
12 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: wymiana części, naprawa i konserwacja pojazdów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: PODSTAWOWA, SAMODZIELNA WYMIANA I NAPRAWA CZĘŚCI
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kołobrzegu

25 dni temu

2333,1 zł

Zakres obowiązków: drobne naprawy samochodów i maszyn Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Gryfinie

Pniewo, gm. Płoty, Zachodniopomorskie
7 dni temu

4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: utrzymanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Spółka Akc...

Sławoborze, gm. Sławoborze, Zachodniopomorskie
miesiąc temu