...Realizacja zajęć programowych z młodszą grupą przedszkolną (dzieci 3,4 i 5 letnie) Realizacja obowiązków wynikających z Karty Nauczyciela oraz zadań statutowych szkoły. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Stobno, gm. Tuchola, Kujawsko-Pomorskie
5 dni temu

4788 - 5915 zł

Zakres obowiązków: nauczyciel języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: 2024.KR Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pełen etat

Technikum Nr 3 im. Bohaterów Szarży pod Krojantami

Chojnice, Pomorskie
14 dni temu

Zakres obowiązków: nauczanie języka polskiego w szkole ponadpodstawowej Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: doświadczenie umożliwiające prowadzenie zajęć lekcyjnych z uczniami przygotowanie pedagogiczne (13.2024.MK)
Zasugerowane
Praktyka/staż

15 dni temu