ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Inne wymagania: Konieczne wykształcenie wyższe pedagogiczne, gotowość do szkoleń (metoda Montessori) Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę

Fabryka Marzeń Stare Drzewa Monika Piotrowska

Chrzanów, Małopolskie
15 dni temu

4242 - 4600 zł

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi w przedszkolu "Strażnicy Lasu" Domowo-Leśne Przedszkole Montessori w Chrzanowie Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Konieczne wykształcenie wyższe pedagogiczne, gotowość do szkoleń (metoda Montessori)

15 dni temu

4800 - 5600 zł

Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi 3-6 lat, zajęcia dydaktyczne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wykształcenie wyższe /w tym licencjat/ kierunkowe, przygotowanie pedagogiczne Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pełen etat

STOWARZYSZENIE "NASZE DZIECI"

Pogorzyce, gm. Chrzanów, Małopolskie
5 godzin temuNowa