Numer oferty: StPr/24/0159 Obowiązki: nauczanie w przedszkolu Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja przedszkolna Pozostałe...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Judziki, gm. Olecko, Warmińsko-Mazurskie
2 dni temu

4788 - 5915 zł

Zakres obowiązków: nauczanie w przedszkolu Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: wymagane doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pełen etat

SZKOŁA PODSTAWOWA W JUDZIKACH

2 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć szkolnych w klasach 1-3 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pełen etat

Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Olecku

Olecko, Warmińsko-Mazurskie
22 dni temu