2677 zł

Zakres obowiązków: zgodne ze stanowiskiem; Praca na czas określony do 31.08.2024 z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Wymiar czasu pracy: 12/22 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wynagrodzenie zależne od posiadanego stopnia ...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
Umowa o pracę

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie

Głobino, gm. Słupsk, Pomorskie
16 dni temu
Nabór na stanowisko: Psycholog Nabór na stanowisko : Psycholog http://gops.damnica.ibip.pl/public/?id=265582
Zasugerowane

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy

Damnica, Pomorskie
miesiąc temu
 ...umieszczonego w pieczy zastępczej do rodziców. Wymogi kwalifikacyjne dotyczą posiadania wykształcenia wyższego na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie lub praca socjalna lub wykształcenia wyższego na dowolnym kierunku, uzupełnionego szkoleniem z...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Gardna Wielka, gm. Smołdzino, Pomorskie
1 dzień temu