Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Dla spawacz Kutno, Łódzkie

3 oferty

Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Nowa

SPAWACZ

3800 zł

ŁZG Łęczyca Spółka Akcyjna

Spawanie MIG/MAG
Łęczyca, Łódzkie
1 dzień temu
Nowa

Spawacz

3800 zł

Zakres obowiązków: Spawanie MIG/MAG Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane uprawnienia spawania MIG/MAG Mile dziane doświadczenie zawodowe
5 dni temu
Nowa

Spawacz Konstrukcji Metalowych

Ahead Professionals Sp. z o.o.

 ...jest w naszych rękach! Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko Spawacz Konstrukcji Metalowych Oferujemy: Umowę o prace podpisywaną bezpośrednio z firmą, Konkurencyjne wynagrodzenie, Pracę w...
Lućmierz-Las, gm. Zgierz, Łódzkie
3 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.