Numer oferty: StPr/24/0319 Obowiązki: obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych doświadczenie zawodowe Wykształcenie:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Ogorzeliny, gm. Chojnice, Pomorskie
1 dzień temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: 2024.KR Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|100
Praca na pełen etat

HINZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

23 godziny temu

4400 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta, metkowanie,wprowadzanie towaru,pakowanie towaru, układanie towaru Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Umiejętność obsługi systemów fakturowych, mile widziane doświadczenie w branży drzewnej praca w godz. 10.00...
Praca na pełen etat

LOGOZ Łukasz Makowski

Człuchów, Pomorskie
miesiąc temu
Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay . Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za ...
Zasugerowane
Praca za granicą
Umowa zlecenie
Ciekawy zawód
Elastyczny czas pracy

LPP S.A.