1790,3 zł

Zakres obowiązków: -pomoc przy sprzedaży towaru, -pomoc przy zamawianiu, wyceny towaru, -pomoc przy wycenie towaru, -pomoc przy ekspozycji towaru, -pomoc przy sprzątaniu sklepu. Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Chodzieży

Rataje, gm. Rakoniewice, Wielkopolskie
1 dzień temu
Zakres obowiązków: - obsługa kasy fiskalnej - obsługa działu mięsnego - dbanie o porządek na sali sprzedaży - dbanie o ekspozycję towarów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Inne wymagania: - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Sposób...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA

Stęszew, Wielkopolskie
2 dni temu
 ...Sprzedawca – Kasjer I Stęszew Miejsce pracy: Stęszew Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży. Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów. Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru. Przygotowywanie...
Praca na pełen etat
Praca fizyczna
Umowa
Praca zmianowa

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

4 dni temu