Opis stanowiska profesjonalna obsługa klientów, układanie towaru wg. zasady FIFO, utrzymanie czystości na sklepie i zapleczu, przygotowywanie zamówień, pilnowanie przydatności i świeżości produktów. Wymagania aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne...
Zasugerowane
Umowa

Gram Sadeccy sp.j.

Słupno, gm. Słupno, Mazowieckie
3 dni temu

1790 zł

Sprzedaż towaru. Układanie towaru na półki i do lady. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Spisywanie temperatur chłodni ( wprowadzanie do tabeli. Szczegółowe mycie chłodni wędliniarskich. Alg.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Gąbin, Mazowieckie
10 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: gimnazjalne Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

11 dni temu

28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: obsługa klientów, pomoc na stoisku mięsnym, bezpośrednia sprzedaż, metkowanie towaru, dbanie o czystość na sali obsługi w pomieszczeniu magazynowym, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru Wykształcenie: średnie zawodowe
Zasugerowane

Gram Sadeccy sp.j

2 dni temu