OBOWIĄZKI: - profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, - sprawna obsługa kasy fiskalnej, - indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta, - dbałość o wizerunek działu, dostępność towarów i ich prawidłowe oznakowanie. WYMAGANIA: - komunikatywność (umiejętność...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Umowa zlecenie
Telepraca
Praca zmianowa

Jobman Group Sp. z o.o.

Osie, Kujawsko-Pomorskie
22 dni temu
Specjalista ds. oferty kulturalnej Miejsce pracy: Toruń Twój zakres obowiązków opracowanie koncepcji i prowadzenie zajęć kulturalnych, warsztatów, spotkań, imprez i innych form działalności edukacyjnej i kulturalnej dla głównego odbiorcy oferty – młodzieży oraz...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa o pracę
Tydzień
Weekendowy system

CENTRUM NOWOCZESNOŚCI MŁYN WIEDZY

Toruń
27 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: praca w grupie interwencyjnej Wykształcenie: podstawowe Pracownik ochrony fizycznej Inne wymagania: wpis na listę K.P.O.F., pozwolenie na broń, prawo jazdy kat. B Zawód: Pracownik ochrony fizycznej
Praca na pełen etat
Praca fizyczna

BIURO BEZPIECZEŃSTWA SNAJPER DARIUSZ ZIELIŃSKI - PIOTR ROGOW...

Włocławek
3 dni temu