Praca Dla studentów Mielnik, gm. Mielnik, Podlaskie

1-3 z 3 wyników

ACH  -  Biała Podlaska, Lubelskie
Jesteś pozytywną osobą, która lubi nawiązywać nowe znajomości? Masz swoje zdanie i tysiące argumentów, którymi zbijesz każdy kontrargument? Czy potrafisz się zaangażować i nie boisz się wyzwań, a losy świata nie są Ci obojętne? To świetnie, ponieważ Fundacja Armageddon...
8 dni temu
MOTIVATION  -  Siemiatycze, Podlaskie
Obowiązki: - prowadzenie lekcji języka angielskiego przez Skype - uzupełnianie dziennika Wymagania: Mile widziane: Oferujemy:
4 dni temu
MOTIVATION  -  Biała Podlaska, Lubelskie
 ...Wymagania: Nie musisz mieć doświadczenia w pracy przez Skype Zanim wyślesz CV sprawdź, czy spełniasz któryś z warunków: - jesteś studentem, który nie przekroczył 26 roku życia - masz umowę o pracę lub zlecenie u innego pracodawcy - prowadzisz własną działalność gospodarczą...
7 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.