40 - 80 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć LEGO, robotyka i programowanie w szkole podstawowej. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Wymagany status studenta oraz własny samochód. Możliwość przyuczenia.
Dla studentów
Z własnym samochodem

ZAJĘCIOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sława, Lubuskie
miesiąc temu
 ...uprawnienia: ~ prawo jazdy kat.B Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania: ~ Wymagany status studenta oraz własny samochód. Możliwość przyuczenia. Miejsce pracy: 67-410 Sława, powiat: wschowski, woj: lubuskie Rodzaj umowy: Umowa...
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: nauczanie języka hiszpańskiego - podstawa i rozszerzenie Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Mile widziany student 5 roku filologii hiszpańskiej. Znajomość języka hiszpańskiego na poziomie C1.
Zasugerowane
Praktyka/staż

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im.Toma...

Wschowa, Lubuskie
2 miesięcy temu