Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Dla studentów gm. Hel, Pomorskie

1-3 z 3 wyników

Snazzy Marketing Sp. z o.o.  -  Hel, Pomorskie
Zadania: ~Zadania dla Sprzedawcy w Barze na plaży (Hel): ~Obsługa Klientów zamawiających napoje zimne, piwo, zapiekanki. ~Dbałość o czystość oraz bezpieczeństwo miejsca pracy i o powierzone urządzenia. ~Zadania dla Sprzedawcy w punkcie z goframi i lodami (Hel): ~Obsługa...
8 dni temu
kontakt przez OHP  -  Hel, Pomorskie 2500 - 2900 zł
Zakres obowiązków obieranie warzyw, smażenie frytek, nalewanie zupy, nakładanie surówek, sprzątanie miejsca pracy, smarowanie naleśników Inne wymagania status ucznia/studenta
13 dni temu
Hel, Pomorskie
 ...w miejscowości turystycznej Hel. Poszukujemy osób energicznych komunikatywnych chętnych do pracy z ludźmi. Chętnie zatrudnimy studentów osoby uczące się które chcą pracować w wakacje. Zatrudnienie oferujemy w okresie od 01.05.2017 - 30.09.2017 ponadto oferujemy zakwaterowanie...
2 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance