Praca Dla studentów gm. Tomaszów Lubelski, Lubelskie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Profi Credit S.A 5 dni temu

jobdesk.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zatrudnimy od ZARAZ Uczniów/Studentów w charakterze Doradcy Klienta w branży finansowej.- obsługa Klientów w siedzibie firmy, - prezentacja oferty produktowej, - wypełnianie wniosków przy stanowisku komputerowym, - realizacja zadań służbowych - reklamowanie produktu.- dyspozycyjności...  >>

Recruiters miesiąc temu

gowork.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Obowiązki: Jeśli jesteś: - studentem szukającym pracy na pół etatu lub na cały etat - otwarta/y, aby pracować w młodym zespole - osobą komunikatywną nie bojącą się wyzwań - szukasz przyjaznego miejsca zatrudnienia Wymagania: Wyślij nam swoje CV i weź udział w procesie...  >>

Pełny etat 10 dni temu

Tomaszów Lubelski, Lubelskie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...interesujące się bądź zajmujące się rękodziełem/florystyką. Praca od połowy stycznia, również weekendowa, na podstawie umowy zlecenie. Mile widziany status studenta. CV wraz z krótką informacją "o sobie" prosimy kierować na adres mailowy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback