15260 - 25423 zł

Bądź jednym z pierwszych
Norwegia Doświadczenie montera rurociągów morskich. Monter rurociągów (255 NOK/godz. + 30 NOK premii za pracę zdalną) Korzyści: Darmowe loty, posiłki i zakwaterowanie! Rotacje pracy: 2 tygodnie pracy, 2 tygodnie wolnego (praca minimum 161 godzin na...
Zasugerowane
Praca rotacyjna
Praca zdalna
Umowa
Tydzień

MR Composites Solutions SIA

Nowęcin, gm. Wicko, Pomorskie
4 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: - praca na tokatkach CNC Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe Umiejetność obsługi tokatki CNC Umiejetność czytania rysunku technicznego
Praca na pełen etat

Zakłady Metalowe sp. z o.o. w Charbrowie

Charbrowo, gm. Wicko, Pomorskie
7 dni temu

5000 zł

 ...Inne wymagania: -Kandydat do pracy może spróbować swoich sił w branży mediów i nauczyć się dziennikarstwa / nie jest wymagane doświadczenie/ -Kandydat powinien posiadać zmysł obserwacji i wiedzę w zakresie, co dzieje się powiecie lęborskim -Kandydat powinien posługiwać...
Praca na pełen etat
Elastyczny czas pracy

AKOM Krzysztof Bienias

Łebieniec, gm. Wicko, Pomorskie
2 dni temu