Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Domu Sośnica, Gliwice

1-3 z 3 wyników

Sośnica, Gliwice
Zadania: -obsługa kasy fiskalnej oraz terminali płatniczych, -obsługa klienta, Wymagania: -aktualna książeczka sanepidowska, -ukończone 18 lat, -dyspozycyjność, Oferujemy: -szkolenie kasjerskie ( nie wymagamy doświadczenia!), -terminowe wynagrodzenie...
2 dni temu
Polska
Treść ogłoszenia: Jesteśmy grupą specjalistów będącą na rynku ponad 10 lat działającą w branży IT. Tworzymy daynamicznie rozwijający się zespół, stawiamy na stały rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji. Forma Naszej pracy to głównie praca zdalna. Wynagrodzenia są uzależnione...
miesiąc temu
Zatrudnię kierowcę z kategorią prawa jazdy CE, mile widziane uprawnienia na HDS lecz nie jest to wymóg konieczny posiadamy także samochody typu platforma. Praca polega na rozwożeniu kostki brukowej po terenie głównie Śląska, codziennie w domu.
3 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance