Filtry

Data

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Freelance oferty:

Pokazywać

Praca Domu gm. Buk, Wielkopolskie

1-4 z 4 wyników

Buk, Wielkopolskie
Poszukuję niani do opieki nad 10 miesięczną córeczką. Opieka w naszym domu od poniedziałku do piątku 5 - 6 godzin dziennie.
22 dni temu
Zatrudnie opiekunke do rocznych bliżniaków. Opieka w naszym domu. zainteresowane osoby proszę o kontakt. ********
miesiąc temu
Gi Group Sp. z o.o.  -  Buk, Wielkopolskie
 ...zlecenie Stawka 15 zł dodatkowo płatne nadgodziny oraz dieta Bezpłatny nocleg oraz zwrot kosztów za dojazd MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU DO DOMU CO DWA TYGODNIE! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w...
13 dni temu
Otusz, gm. Buk, Wielkopolskie
Zakres obowiązków: sprzątanie biura oraz domu, dbanie o zieleń na podwórku, mile widziana osoba lubiąca gotowanie. Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku w godz. od 7:30 do 15:30 Wymagania: prawo jazdy kat. B, sumienność, rzetelność, pracowitość, dobra organizacja...
9 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance