Praca Domu gm. Głubczyce, Głubczycki, Opolskie

1-4 z 4 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Jani 24 Sp. z o. o. Sp. komandytowa 16 dni temu

Głubczyce, Opolskie

5330 zł

jobexpress.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...jest w stanie sama się sobą zająć, należy więc dbać aby: -regularnie się odżywiała -przyjmowała leki - towarzyszyć jej w prowadzenie domu Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego (podstawy) - życzliwość i cierpliwość dla osób starszych Mile widziane:...  >>

Pełny etat 1 dzień temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Opis stanowiska: Oferujemy pracę w renomowanym holenderskim zakładzie przetwórstwa warzyw. Praca polega na podstawowych czynnościach na linii produkcyjnej związanych z pakowaniem różnych odmian pomidorów. Praca jest stosunkowo lekka, ale wymaga dokładności, wprawy i ... >>

6 dni temu

oferia.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zlece wykonanie: wstawienie drzwi wewnętrznych(szt.8)w domu jednorodzinnym. ,Preferowane użyciem  zaprawy nie pianki montażowej. Oraz wstawienie parapetu wewnątrz(9szt) zewnętrznego(10szt) >>

10 dni temu

Zlece wykonanie: wstawienie drzwi wewnętrznych(szt.8)w domu jednorodzinnym. ,Preferowane użyciem  zaprawy nie pianki montażowej. Oraz wstawienie wstawienie parapetu wewnątrz(9szt) zewnętrznego(10szt) proszę o kontakt sms oddzwonie. >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback