Praca Domu gm. Syców, Oleśnicki, Dolnośląskie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Wyświetlenia

R

R

R

Profi Credit S.A miesiąc temu

employsystem.com   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Praca od zaraz Masz 2,3 godziny? Chcesz pracować w zespole? Proponujemy: - darmowe szkolenia, - opiekę managera - darmowe materiały reklamowe - elastyczne godziny pracy Zadzwoń lub wyślij sms o treści praca 668 681 927 . Umowa zlecenia na czas nieokreślony >>

Pełny etat 6 dni temu

Syców, Dolnośląskie

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Poszukuję kierowcy Kat C+E na wywrotkę,doświadczenie mile widziane praca na miejscu codziennie w domu.Może być też obywatel z Ukrainy,lub emeryt. Pracujemy dla jednej z największych firm budowlanych w Europie wyjazdy na kopalnie przewóz materiałów sypkich. Mile widziane...  >>

Bocian Pożyczki 7 dni temu

lento.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

ZADANIA: • udzielanie pożyczek w domu Klienta, • ustalanie planu spłat, • raportowanie realizacji zadań, • utrzymanie stałych kontaktów z Klientami, WYMAGANIA: • komunikatywność, • zdolność nawiązywania kontaktów, • wysoka kultura pracy, • zaangażowanie, • motywacja do...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback