Praca Domu gm. Trzebinia, Małopolskie

1-3 z 3 wyników

Data

cały czas

Wynagrodzenie

Rodzaj pracy

Podobne zapytania:

Inne zapytania:

Pracodawcy

Freelance oferty:

Pokazywać

R

R

R

Pełny etat 5 dni temu

olx.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Firma DOMIX budująca domy mieszkalne o konstrukcji drewnianej od A-Z zatrudni pracownika budowlanego. Oferujemy: - stabilną pracę (12 miesięcy w roku), - możliwość długofalowego zatrudnienia, - możliwość zatrudnienia na umowę o pracę, - możliwość rozwoju i awansu...  >>

26 dni temu

oferia.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

Zlecę Budowe domu wg projektu Murator  M76 Ogród o zmierzchu WAJ1479  w miejscowosci Trzebinia w 2017 roku. Prosze o oferty cenowe Pozdrawiam >>

Gowork.pl 11 dni temu

Trzebinia, Małopolskie

lento.pl   -   [ Zapisz ofertę pracy ] [ Usuń ] [ Zobacz zapisane oferty ]

 ...Obowiązki: To głównie pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, głównie chodzenie na zakupy, przygotowywanie posiłków oraz sprzątanie domu. Oprócz tego opiekunka będzie zmieniać Pani pieluchy, pomagać w kąpieli, ubiorze oraz czuwać w nocy. Wymagania: kobieta;...  >>

R

R

R

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance
Feedback