Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Doradca Świnoujście, Zachodniopomorskie

1-2 z 2 wyników

Pełny etat wyczyść
Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę
Otrzymasz e-mail od Jooble, gdy pojawią się nowe oferty "Doradca, Świnoujście, Zachodniopomorskie, Pełny etat"na pocztę %EMAIL%

VacationClub

Zakres odpowiedzialności sprzedaż produktów nieruchomościowych i usług hotelowych aktywne pozyskiwanie Klientów na terenie Polski budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientem odpowiedzialność za cały proces realizacji kontraktu Co oferujemy stabilna...
miesiąc temu
Międzyzdroje, Zachodniopomorskie

Powiatowy Urząd Pracy Świnoujściu

2300 zł
Zakres obowiązków: Prowadzenie spotkań z klientami, przygotowywanie ofert dotyczących nieruchomości, wykonywanie prac biurowych, przygotowywanie niezbędnych dokumentów. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Na stanowisku biurowym lub w administrowaniu...
6 dni temu
Świnoujście, Zachodniopomorskie

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.