ZAKRES OBOWIĄZKÓW: sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji dbanie o najwyższą jakość obsług i WYMAGANIA: Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, liczą...
Zasugerowane
Umowa zlecenie

PeoplePro

Syców, Dolnośląskie
21 godzin temu
NASZA OFERTA: umowa o pracę atrakcyjne warunki wynagrodzenia szkolenia wdrożeniowe i produktowe realizacja ambitnych zadań oraz możliwości rozwoju TWOJA ROLA: profesjonalna obsługa klienta i pomoc w doborze oferty aktywna sprzedaż i zdobywanie ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

WAJNERT MEBLE sp. z o. o.

Międzybórz, Dolnośląskie

1790,3 zł

Zakres obowiązków: bezpośrednia obsłiga klienta, obsługa kasy (przyjmowaniew wpłat), obsługa sprzedażowa i pro - spzedażowa klientów, sesje telefoniczne, pzygotowanie ofert, pozyskiwanie klientów, obsługa korespondencji, przygotowanie raportów,umawianie spotkań Wykształcenie...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Oleśnicy

1 dzień temu