Średnia wypłata: zł3010 /miesięcznie

Więcej statystyk

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn tartacznych. Wykształcenie: podstawowe Pozostali robotnicy przygotowujący drewno i pokrewni Zawód: Pozostali robotnicy przygotowujący drewno i pokrewni
Zasugerowane

Produkcja - Handel Halina Salamon

Szczesie, gm. Brąszewice, Łódzkie
20 dni temu

2121 zł

Zakres obowiązków: Praca przy produkcji palet, sortowanie palet. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Sieradzu

Godynice, gm. Brąszewice, Łódzkie
7 dni temu

4242 zł

 ...Zakres obowiązków: - praca na linii tartacznej przetarcia drewna - segregacja i układanie desek dł. 1,2 m - praca na linii zbijania palet - zbijanie palet jednorazowych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: doświadczenie w branży drzewnej, umiejętność wykorzystania...
Zasugerowane
Jednodniowe zlecenie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Ostrzeszowie

Kuźnica Grabowska, gm. Kraszewice, Wielkopolskie
17 godzin temu
Zakład Stolarski zatrudni stolarzy i montażystów z doświadczeniem na umowę o pracę. Praca w płycie, drewnie. CV prosimy przesyłać na adres e-mail:                                                  ****@*****.***
Zasugerowane
Umowa
Łubna-Jakusy, gm. Błaszki, Łódzkie
8 dni temu