Praca Drukarnia Łuków, Lubelskie

1-3 z 3 wyników

Mira-Graff  -  Płudy, gm. Radzyń Podlaski, Lubelskie
Firma MIRA-GRAFF obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY Miejsce pracy: Płudy gm. Trzebieszów k/Łukowa WYMAGANIA: wykształcenie techniczne, preferowane średnie odpowiedzialność i zaangażowanie zmysł artystyczny- mieszanie kolorów poważne podejście...
23 dni temu
TUR-BUD Sławomir Bojar Łuków  -  Turze Rogi, gm. Łuków, Lubelskie 2000 zł
Zakres obowiązków wykonywanie prac pomocniczych przy wykonywaniu szalowań i rusztowań;mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, gipsi zaprawa murarska; ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych; wykonywanie prostych prac rozbiórkowych...
5 dni temu
Grupa Progres Sp. z o.o.  -  Siedlce
Obowiązki: - wykładanie towaru, - sortowanie skrzynek, palet Wymagania: - dyspozycyjność, - zaangażowanie, - mile widziane doświadczenie w podobnej pracy. Oferujemy: - stawkę godzinową 13,00 zł brutto, - pracę zmianową, - zatrudnienie w oparciu...
2 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.