Praca Dyrektor Grudziądzki, Kujawsko-Pomorskie

1-4 z 4 wyników

kontakt przez PUP  -  Łasin, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków zgodny
5 dni temu
Wytwórnia Opakowań Blaszanych "BECZKOPOL" Sp z o.o.  -  Łasin, Kujawsko-Pomorskie
Zakres obowiązków zgodny, praca w Łasinie Inne wymagania Oferta przeznaczona dla osób ze stopniem niepełnosprawności, Wykształcenie min. zawodowe, chęci do pracy
2 dni temu
Grudziądzki Ośrodek Edukacji SPINAKER; F.H.U. MAX; ZAKŁAD PI...  -  Mokre, gm. Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie 2000 zł
Zakres obowiązków zgodny Inne wymagania Chęci do pracy, pracodawca zapewnia dojazd w obie strony, praca na umowę o pracę w pełnym etacie
3 dni temu
Warunki pracy i płacy Miejsce pracy: Młyńska 78, 86-320 Łasin, powiat: grudziądzki, woj: kujawsko-pomorskie Zakres obowiązków : zgodny, praca w Łasinie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE Wymiar...
1 dzień temu