Praca Dyrektor Rawicz, Wielkopolskie

1-3 z 3 wyników

klient GoWork.pl  -  Wołów, Dolnośląskie
Obowiązki: Przygotowywanie analiz, prezentacji i sprawozdań, Koordynacja i administrowanie umowami i uprawnieniami, Kontrola obiegu informacji i dokumentów, Obsługa sekretariatu, Organizacja i obsługa spotkań, Wsparcie z zakresu tłumaczeń. Wymagania:...
4 dni temu
FranczyzaBanku.pl  -  Rawicz, Wielkopolskie
Zakres obowiązków: • realizacja założonych planów sprzedaży, • wdrażanie strategii sprzedażowej w podległym regionie, • wsparcie i motywowanie pracowników regionu w ramach wykonywania zadań sprzedażowych, • raportowanie wyników, • analiza efektywności działań...
11 dni temu
Grupa JOBS.PL  -  Wołów, Dolnośląskie
Obowiązki: - Przygotowywanie analiz, prezentacji i sprawozdań, - Koordynacja i administrowanie umowami i uprawnieniami, - Kontrola obiegu informacji i dokumentów, - Obsługa sekretariatu, - Organizacja i obsługa spotkań, - Wsparcie z zakresu tłumaczeń. Wymagania: - Wyższe...
4 dni temu

Freelance jest pracą bez etatu, czasowa, zdalna praca, realizacja projektów na zlecenie

Pokaż oferty freelance

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.