Praca Dyrektor gm. Golczewo, Zachodniopomorskie

1-3 z 3 wyników

VoornePutten Uitzendbureau B.V.  -  Golczewo, Zachodniopomorskie
Obowiązki: Produkcja (pakowanie/ sortowanie/ układanie towarów) ogrodnictwo (sadzenie, scinanie, sortowanie - owoców, warzyw, kwiatów) Wymagania: kobiety i pary do 40 lat mile widziana znajomsc jezyka obcego, ale nie wymagana Oferujemy: przejrzystą formę...
2 dni temu
Firma Voorneputten oferuje prace za granica w firmie z 20 letnim stazem. Posiadamy ogrome doswiadczenie w sektorze zatrudnienia. Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Holandii. Jesli chcesz wiecej informacji, skontaktuj sie z nami. produkcja, logistyka, ogrodnictwoMiejsce...
2 dni temu
Werker Sp. z o.o.  -  Golczewo, Zachodniopomorskie
Obowiązki: Sortowanie np. plastikowych elementów do recyklingu. Wymagania: Brak przeciwskazań lekarskich do pracy Doświadczenie w branży recyklingu – mile widziane, ale nie konieczne Znajomość języka NIE JEST WYMAGANA Oferujemy: pracę od poniedziałku...
4 dni temu