Średnia wypłata: zł4750 /miesięcznie

Więcej statystyk

30 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Sprawdzanie stanu technicznego i naprawa samochodów ciężarowych i dostawczych. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Godziny pracy: 7.00-15.00. Wymiar czasu pracy: 40 godz...
Praca na pełen etat

ANTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kurzętnik, gm. Kurzętnik, Warmińsko-Mazurskie
4 godziny temuNowa
Numer oferty: StPr/24/0899 Obowiązki: Naprawa samochodów i diagnostyka samochodowa w nowoczesnym warsztacie. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Zawód: ~ Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż -...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Lubawa, Warmińsko-Mazurskie
11 dni temu

6850 zł

Naprawa samochodów i diagnostyka samochodowa w nowoczesnym warsztacie.

Marcin Stawiarski Auto-Service Mechanika Pojazdowa i Elektro...

18 dni temu