Dla Naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Mechanik / Elektromechanik utrzymania ruchu Miejsce pracy: Poznań/Swarzędz Obowiązki: ~Stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń produkcyjnych ~Przeprowadzanie szybkich i skutecznych prostych napraw...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Praca fizyczna
Praca w dni powszednie

FallWork Sp. z o.o.

Września, Wielkopolskie
2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: przezwajanie silników, montaż, demontaż Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE
Praca na pełen etat

PHU "POLIMAX" PAWEŁ LIPIECKI

4 dni temu
 ...Wykonywanie prac administracyjnych związanych z codziennymi obowiązkami, Wymagania Ogólna wiedza techniczna z zakresu elektromechaniki, Mile widziane doświadczenie w zakresie serwisu maszyn przemysłowych, Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat

Polscy Inżynierowie Rafał Janowski

7 dni temu