Średnia wypłata: zł9600 /miesięcznie

Więcej statystyk

Poszukujemy Serwisanta- Elektryka/Elektronika. Umowa o pracę, szkolenie wdrożeniowe.   Miejsce pracy: Praca wyjazdowa na terenie całej Polski.   Zadania: badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn instalacja nowych maszyn sporządzanie raportów technicznych...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Podróż służbowa
Podróż służbowa za granicę
Umowa
Praca w dni powszednie

Gi Group

Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie
3 dni temu
Elektromonter - Elektroinstalator Miejsce pracy: Warszawa Twój zakres obowiązków ~ Wykonywanie instalacji elektrycznych Nasze wymagania ~ Umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych
Zasugerowane

SOF ENERGY sp. z o.o.

Warszawa
18 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Uprawnienia: SEP min. 1 kV (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1),znajomość zagadnień elektrotechniki wagonowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1) ...

Centralna Baza Ofert Pracy

Warszawa
miesiąc temu