4242 zł

 ...PODŁĄCZANIE TABLIC MIESZKANIOWYCH; -PODŁĄCZANIE OPRAW OŚWIETLENIOWYCH; -ITP. PRACA W NA TERENIE POLSKI (AKTUALNIE WARSZAWA, ŁÓDŹ, MIŃSK MAZOWIECKI) Wykształcenie: średnie zawodowe Elektromonter instalacji elektrycznych Zawód: Elektromonter instalacji elektrycznych
Praca na pełen etat
Podróż służbowa

"L ELEKTRO" GRZEGORZ LESZCZYŃSKI

Wyszków, Mazowieckie
10 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, elektryczne Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE...
Zasugerowane
Umowa o pracę

L ELEKTRO GRZEGORZ LESZCZYŃSKI

18 dni temu

4242 zł

 ...produkcyjnymi w trakcie pracy, prowadzenie dokumentacji produkcyjnej Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku elektryk/elektromonter/mechanik maszyn i urządzeń, umiejętność konserwacji i naprawy maszyn produkcyjnych
Praca na pełen etat

Zakład Produkcji Spożywczej MIWEX Irena Wachowska

Komorowo, gm. Rząśnik, Mazowieckie
2 dni temu