Numer oferty: StPr/24/0661 Obowiązki: wykonywanie prac spawalniczych w branży motoryzacyjnej Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Pozostałe wymagania: ~ uprawnienia spawalnicze Miejsce pracy: KWIATOWA 23, 97-300...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Piotrków Trybunalski
2 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac spawalniczych w branży motoryzacyjnej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: uprawnienia spawalnicze
Praca na pełen etat

ABC 4x4 IZABELA HOFMAN

23 godziny temu
 ...układy napędowe, zapewniają niezawodne, bezpieczne i oszczędne przenoszenie mocy w pojazdach użytkowych i szynowych, kopalniach, elektrowniach oraz innych zakładach przemysłowych. Polskie przedstawicielstwo Voith Turbo istnieje od 30 lat. Oferujemy najwyższej...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
System 4-brygadowy
Jedna zmiana

Voith Turbo sp. z o.o.

Majków Duży, gm. Wola Krzysztoporska, Łódzkie
7 dni temu