...Elektryk Miejsce pracy: Wolsztyn Twój zakres obowiązków Instalowanie, wdrażanie i relokacje maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz linii technologicznych Realizacja przeglądów prewencyjnych i okresowych i ich rejestracja Usuwanie awarii i analizowanie ich...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Książeczka sanepidu

PHZ SM Lacpol Sp. z o.o.

Wolsztyn, Wielkopolskie
22 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: montaż instalacji elektrycznej, kamer, bram, alarmów, pomiary elektryczne Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Wolsztynie

20 godzin temu
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Serwisowanie, przeglądy i konserwację urządzeń Kontrolę instalacji elektrycznej Prowadzenie stanu magazynowego asortymentu elektrycznego Od kandydatów oczekujemy: Posiadania uprawnień elektrycznych...
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska

Grodzisk Wielkopolski, Wielkopolskie
miesiąc temu