4242 zł

Zakres obowiązków: Prace konserwacyjno-naprawcze instalacji elektrycznej. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracye Wschowie

Sława, Lubuskie
16 dni temu

6117 zł

Zakres obowiązków: * Praca w lesie przy wycince drzew z użyciem piły łańcuchowej * Cięcie pni drzew na mniejsze kawałki (opał) * Prace porządkowe Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: [Inne] : Dodatkowy atut: * prawo jazdy kat. B * doświadczenie...
Praca na pełen etat

Usługi Leśne Andżelika Nawrocka

Gądków Wielki, gm. Torzym, Lubuskie
1 dzień temu
LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504.   Specjalizujemy się w wyszukiwaniu, rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Polsce, Austrii, Holandii...
Język niemiecki
Praca na pełen etat
Z własnym samochodem
Podróż służbowa
Umowa
Umowa o pracę
Tydzień
Praca w dni powszednie

LIMNUSWORK Sp. z o.o. Sp. k.

Zielona góra
8 dni temu
People and Work Sp. z o. o. jest grupą firm, która od ponad piętnastu lat specjalizuje się w branży rekrutacyjnej. Oferujemy kompleksowe wsparcie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Stawiamy na nieprzerwany rozwój. W ramach headhuntingu pozyskujemy pracowników...
Praca zmianowa

People and Work

Lubuskie
12 dni temu